TÖÖKODA

Käsitöötoodang valmib 2010 a. septembrist Mooste Mõisas Põlvamaal, kus perepoeg Nils-Naatani eestvõttel peab Sireli Talu Mooste Villakoda. See on armas avatud töökoda koos väikese poega, kuhu on külalised alati väga oodatud ja kus saab tutvuda nii meistrite, masinate kui ka toodetega. Ja mõistagi saab sealt endale soetada head ja paremat. Villast ja nahast kaupu oleme valmistanud ja müünud nüüdseks juba peaaegu 30 aastat.

Esialgu alustasime villamadratsite, -tekkide ja -patjade meisterdamisega, kuna head materjali villa näol tekkis Sireli talus palju ja midagi toredat oli vaja sellest välja mõelda. Lisaks tegime vaikselt algust ka lambanahast asjade valmistamisega ja nüüdseks leiate meie töökojas valmistatavate kaupade hulgast juba üsna mitmekesise nahktoodete valiku.

Üheks meie oluliseks eesmärgiks on olnud valmistada praktilisi asju, mis on mõnusad, mugavad ning tervislikud ja mida inimestel tõesti vaja on. Samuti on erilise tähelepanu all kvaliteet ja väljanägemine.

Meie toodangut saab osta meie töökoja poest, meie poodidest Tallinna Vanalinnas või tellida posti teel.

Oleme avatud E - P 9.00 - 18.00

Teistel kellaaegadel on mõistlik külastusaeg eelnevalt kokku leppida, et saaksime Teid võimalusel vastu võtta. Helistada võib telefonidel 55 654 812 - Nils või 55 654 813 – Tuuli.